hannas karanlıkta saklanan yerli film indir

http://www.sinemalar.com/film/233032/hannas

hannas karanlıkta saklanan yerli film indir.Tıp eğitimini ve uzmanlığını tamamlayan genç psikiyatrist Mert Türker, Anadolu’da bir şehrin dışında bulunan bir hastaneye atanır. Mert konum açısından ilginç bir noktada bulunduğu bu hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli tuhaflıklarını fark eder. Yine de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. İlk hastası Esat Bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. Ancak en çok ilgisini çeken hasta, kimseyle, Mert’le dahi iletişime girmeyi kabul etmeyen Muazzez Hanım’dır. Mert bu hastayla iletişim kurmaya çabalarken hastaneye Elif adında genç bir hasta gelir. Elif’e konulan ilk teşhis histerik psikozdur, fakat hasta terapiler esnasında, kendine bir varlığın musallat olduğunu iddia etmeye başlar. Mert başta böyle bir olayın bilimsel olarak mümkün olmadığını savunsa da zamanla kendini beklenmedik bir durumun içerisinde bulacaktır. Burcu Çetin’in senaryosunu yazdığı, Kamil Aydın’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Hazal Şenel, Furkan Kızılay, Fatma Karanfil, Murat Ercanlı gibi isimler yer alıyor.hannas karanlıkta saklanan tek link indir.

hannas karanlıkta saklanan tek link indir

Hannas: Karanlıkta Saklanan / 2015 / HDTVRip XviD

Turbobit

HNNSKRNLK2015TR.www.filmindirgen.com.rar

Uploaded

HNNSKRNLK2015TR.www.filmindirgen.com.rar

Nitroflare

http://www.nitroflare.com/view/3FDDDEE126060D8/HNNSKRNLK2015TR.www.filmindirgen.com.rar

Processing your request, Please wait....
, , ,
NELER DENMİŞ NELER KONUŞULMUŞ?
13.10.2015
kadir bağcı

hiç kork madım :))) :p

yorumu cevapla
13.10.2015
Emre Kaya

kadir kardeş bende indirdim fakat ne gom player ne windows media player nede vcl playerde çalışmadı uzantı hatassı veriyor sen hangi programdan izledin acaba

yorumu cevapla
14.10.2015
m.bedirhan

Korkmak gerekmiyor zaten 🙂 , oyuncu seçimlerinden ötürü filme ısınamadım. Filme her baktığımda tv dizilerindeki karakterleri aklıma geldi. Senaryo güzel ama.

yorumu cevapla
15.10.2015
Angel Dark

Emre Kaya, “Total Video Converter” isimli proğram içerisinde tekrar bir avi formatı yapınca istediğiniz playerlerde açıyor.
Bilginize…
Film oyuncuları zayıf karakterler olmuş azcık daha kadro genişletilseymiş muhteşem olurmuş.
Sanırım oyuncular bile kendi oynadıkları rollerden korkar olmuşlar. Amaç kendilerinin korkması değil izleyiciye anlam katması önemli…

yorumu cevapla
YORUM YAZ