karanlık saat türkçe dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt1093357/

karanlık saat türkçe dublaj indir.Gizemli bir şimşek fırtınasının ortasında Moskova’ya varan genç internet girişimcileri Sean (Emile Hirsch) ve Ben (Max Minghella), uluslararası ekonomik merkezde canlı bir yer tutan, para akışının olduğu ama iş alanlarının prensipsiz ilerlediği Rusya’ya, hayallerinin işini kurmaya giderler. Turist olarak gezmekte olan Natalie (Olivia Thirlby) ve Anne (Rachael Taylor)’de Nepal’e giderken gerçekleşen beklenmedik bir uçak molası ile Moskova’ya inerler ve dünyanın en büyük eğlence anlayışına sahip şehirlerinden biri olan bu yerde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırlar. Bu iki grup Zvezda Gece Klubü’nün parıltısı altında tanışırlar; Moskova’nın güzelliğinin bir simgesi olan bu yerde Skylar (Joel Kinnaman), Sean ve Ben’i dolandıran İsveç iş adamı da vardır. Dünyanın dört bir yanından gelen gençlerin, süpermodellerin ve elit işadamlarının buluşma yeri olan klüp, uzaylıların istilası sonucu aniden tam bir karmaşaya dönüşür ve heryer kapkaranlık olur. Daha önceden nabzı hep yüksek atan şehir şimdi tüm güç kaynaklarından yoksun ve neredeyse tamamen terkedilmiş haldedir ve burayı ele geçiren gücün ne olduğu halen anlaşılmamaktadır.! Bu uzaylılar bildiklerinize hiç benzemiyordur ve hayatta kalan bir tek cesaret olur.karanlık saat tek link indir.

karanlık saat tek link indir

Karanlık Saat / The Darkest Hour / 2011 / BRRip XviD

Turbobit

KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.com.rar

Uploaded

KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.com.rar

Nitroflare

http://www.nitroflare.com/view/5B3DA131F912651/KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.com.rar

Processing your request, Please wait....
NELER DENMİŞ NELER KONUŞULMUŞ?
23.09.2012
şeyda

nasıl yüklücez bunu ya?
yardım edin

yorumu cevapla
  23.09.2012
  Admin

  Konu altındaki indirme linklerine tıklayarak bilgisayarınıza filmi indirebilirsiniz.

07.06.2013
ÖZLEM

ücretsiz indirmede bir gün de sadece tek film indirebiliyoruz. part1-part2 olunca iki günde mi indirmemiz gerekiyor şimdi.

yorumu cevapla
  07.06.2013
  Admin

  Ücretsiz olarak bir günde bir film indirmiyorsunuz.Upload sitelerinin belirli zamanları var bir dosyayı ücretsiz indirdikten 1 saat sonra başka bir dosyada indirebiliyorsunuz.

YORUM YAZ