galaksinin koruyuculari 2 filmini hemen indir

galaksinin koruyuculari 2 filmini hemen indir

Ve işte sonunda 2. serisi merakla beklenen Marvel’in son zamanlarda ki en komik, bol aksiyonlu, macera dolu bilim kurgu film’i Galaksinin Koruyucular 2 yeni yıl’da Nisan ayında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor! Bildiğiniz üzere çizgi roman serileri olan Marvel yapımcılığın son zamanlarda hayalleri alt üst eden çok güzel filmleri oluyor. İzleyiciler artık markaya bakıyor. Marvel gördüğü gibi sinemada hemen bileti kapiyor. İlk bölümde 5 kişilik ekip aynı şekilde devam ediyor. Ben Groot benim aklımda kalan en komik karakterdi. İlk filmi gibi yine bol heycanlı komik galaksi filmi olan bu filmi yakında indirebileceksiniz..

galaksinin koruyuculari 2 filmini hemen indir

galaksinin koruyuculari 2 filmini hemen indir

ALINTI:

“Galaksinin Koruyucuları 2” filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.
James Gunn’ın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper gibi yıldız isimlerin yer aldığı 2014 yapımı Guardians of the Galaxy’nin devam filmi niteliğinde olan yapıt, bir kez daha Marvel’ın yapımcılığında izleyiciyle buluşacak. Başrollerdeki kadrosunun değişmediği yapımda yönetmen koltuğunu da bir kez daha Gunn üstleniyor.

Processing your request, Please wait....
YORUM YAZ