sebahat ve melahat yerli film indir

http://www.imdb.com/title/tt4427200/

sebahat ve melahat yerli film indir.Sebahat ve Melahat, Trabzon’un bir köyünde yaşayan iki yakın arkadaştır. Kocaları gurbette yaşayan iki arkadaş günlerini bahçede çalışarak geçirirken eşlerinin geri dönmelerini beklerler. Köyde dedikoducu olarak tanınan Güdük Emine bir gün iki arkadaşa kötü bir haber verir. Emine’nin söylediğine göre ikilinin kocaları başka kadınlarla birlikte Sebahat ve Melahat’ı aldatmaktadır. Başta bunun asılsız bir dedidoku olduğunu düşünen ikili, sonrasında kocalarının Facebook profillerindeki fotoğraflara bakıp söylenenlerin gerçek olduğunu görürler. Kocalarını bulmaya karar veren iki kadın hayatlarında ilk kez yaşadıkları yayladan çıkacak, dahası İstanbul’un karmaşasıyla tanışacaktır. Sebahat ve Melahat kocalarını bulup rezil etmek için her yolu denerken kendilerini hiç de beklemedikleri bir maceranın içinde bulacaklar. sebahat ve melahat 2015 tek link indir.

sebahat ve melahat tek link indir

Sebahat ve Melahat / 2015 / WEBRip XviD

Turbobit

SBHTMLHT2015.www.filmindirgen.com.rar

Uploaded

SBHTMLHT2015.www.filmindirgen.com.rar

Nitroflare

http://www.nitroflare.com/view/BBEE19A22F7415F/SBHTMLHT2015.www.filmindirgen.com.rar

Processing your request, Please wait....
NELER DENMİŞ NELER KONUŞULMUŞ?
04.08.2015
aeffaf

kadın sesi çıkartmak için kendilerini zorlayan oyuncuların ne dediklerini anlayamadım.filime gelirsek seyredilebilir türk işi bir komedi.

yorumu cevapla
05.08.2015
cem

hiç gitmeyin iğrenç gereksiz bir film Türk insanıyla bir kez daha dalga geçilmiş 2015 yılındayız hala böyle salakça film çekiyorlar sanatçılarımız:)))))))

yorumu cevapla
14.08.2015
KRAL

YILIN EN SALAK FİLMİ DESENİZ YERİDİR.. HİÇ GÜZEL Bİ FİLM DEĞİL BOŞUNA VAKİT KAYBI

yorumu cevapla
30.08.2015
semih

fragmanını izlemek bile vakit kaybı bu filmin izleyenlerin beynine yazık

yorumu cevapla
YORUM YAZ